| Ovysoru a întrebat:

explicati-mi si mie cum este cu precomanda asta...ca vreau sa cumpar jocul Assassin's creed IV:black Flag care apare pe 29 octombrie.dau funda. multumesc!

Răspuns Câştigător
| mickeyMT a răspuns:

La pre-comanda platesti de acum, si cand jocul se va lansa, tu o sa-l ai imediat.
Practic prin pre-comanda, iti iei un loc in fata si ai o prioritate mai mare decat a unuia care nu face pre-comanda(ex: cumperi dupa eMAG si jocul vine acasa)
De asemenea la unele jocuri daca faci pre-comanda, beneficiezi de anumite bonusuri temporare sau permanente.
Succes

1 răspuns:
| Ovysoru explică:

Mersi foarte mult..iti raman datorwinking