| Fisstic a întrebat:

E vorba de Metin2: deci am cuparat Esenta de mosc care ii trebuie negustorului de arme. O am in depozit insa nu stiu cum sa ii dau esenta negusotrului.Am apasat pe el, apoi pe mine.Chiar nu stiu ce sa mai faclaughing. Ajutati-ma va rog.Cum ii dau esenta negustorului?

2 răspunsuri:
| thebosing a răspuns:

Pai ai esenta de mosc la tine in inventar
Apesi la negustor si pui pe prima nu unde scrie (magazin de arme)
Si gata! Bafta!

| EddyEddward a răspuns:

Dai pe esenta de mosc apoi o pui la negustor sau o duci la magazinul central unde e doamna aia in galben