| sefu_7575 a întrebat:

(metin2) cum fac rost de esenta de mosc. sunt la nivelul 4...

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Daca ai cont nou, vezi ca in stanga jos, este ala, magazinu de i-timeuri si ai 4 jd (jetoane dragon). alegi optiunea itime cu jetoane, si gasesti acolo. Dupa te duci la depozit, il deschizi, si nu acolo unde-ti pui tu obiectele, putin mai jos, zice depozit de itime sau ceva de genu, dai click(dar mai intai platesti aia 500 de yang sa-l deschizi) si gata. Gasesti esenta... :Xfunda? vot?:X

10 răspunsuri:
| AndreiP98 a răspuns:

Iti da la inceput 15 jetoane draggon. Dai esc, bursa obiecte, iteme cu jd si cumperi o esenta de mosc (1jd)

| Xlove64 a răspuns:

Vezi ca in stanga in colt e moneda aia pentru shop
Dai acolo si titi cumperi o esenta de mosc
Dupa te duci la depozit si intrii acolo unde zice ceva de genu...inventar pentru magazin sau shop ...deci nu pe ala obisnuit vezi ca e al 2-lea sau al 3-lea
Si int acolo si o sa-l gasestiwinking

| Xlove64 a răspuns:

Vezi ca in stanga in colt este o moneda dai acolo si cumperi esenta de mosc
Dupaia te duci la depozit si dai pe ala unde scrii inventar shop sau ceva de genu...e al2 sau al3 lea

| Robbe a răspuns:

Dai funda da?
Intri in metin2 joc apoi dai pe MONEDA aia galbena din colt stanga jos care se invarte si dai la Jetoane Dragon acolo cauti si gasesti Esenta dai o cumperi si apoi o gasesti in inventaru special din INVENtaru tau.

| Deleb a răspuns:

Buna.
Este o moneda in colt care se roteste. Dai click si alegi varianta : Iteme cu JD si dai acolo la esenta de mosc : cumpara sau ceva genul. Daca nu merge accesat din joc te duci pe site, te loghezi si intri la Magazinul de Item-uri. Daca nu il poti cumpara de la alti jucatori. Succes.

| Wihaela a răspuns:

Vezi banul ala care se invarte de jos din colt? dai click acolo, apoi la iteme cu jd, e ultima, si apoi dai click pe esenta de mosc.decat odata daca vrei sa cumperi una. dupoa ce ai dat, te duci la depozit si iti iei moscu'. cred ca asa se face ca de cand nu am mai jucat metin2... big grin.dar incearca.sigur asa e

| dEEk a răspuns:

Friend multumesc mult! am resuit :* ti-as da o funda da nu pot

| Zz_6280 a răspuns:

O iei cu ajutorul monedei care se invarte. cu jd care le primesti gratis.
succes

| Dobre_Ionut_1994 a răspuns:

Pai nu dai bani adevarati daca dai pe moneda