| adokdgaok a întrebat:

Buna TPU

Era mai de mult un sv de metin2 cu lv max 250 sau 255 nu mai stiu exact si avea multe upgrade-uri, si fiecare upgrade cerea euro si chestii d-astea si le gaseai in lada in mijlocul map1 la un pret destul de mare, si aveai foarte multe upgrade-uri la armura, colier, arma, tot, daca imi puteti zice cum se numea dau funda(sau daca s-a inchis) multumesc.

Mai stiu ca avea o mapa cu mumii si una cu multi mobi caini zombie etc si acolo cresteai si faceai bani sa upgradezi iteme, de la lv mare cresteai greu.

2 răspunsuri:
| klSilent a răspuns:

Http://epicfreeprizes.com/? ref=1039747

Asta este sv sigur;)

| Georgescu_Andrei_1990 a răspuns:

Am un meti n2 exact pentru tine! Metin 2 VipStyle se upgradeaza otel la king 3 multe arme colier scut bratara cercei coif ox in fiecare seara event cu cufere clar de luna! din care pic aadd bonus 2 sau schimb bonus 2(sunt foarte importante pe server asta)are si coliere de milionar care daca te duci la depotiz yang si apesi 500 k k iti da 500 k k in inventar si dispare colieru am vreo 40 coliere :X:X:X Sper ca te-am ajutat funda?