| WoKy a întrebat:

Buna TPU.
Era un joc cu masini in care iti luai arme si urmareai tot felul de masini si le distrugeai. SI daca distrugeai mai multe masini iti dadea bani, la un momentdat erai pe un teren de fotbal aveai si nitro si mai multe, nu mai retin exact! ...Nu stiu cum se numeste, dar e in genul filmului Death Race numai ca e joc.
Nu e Carmagedon(parca asa) altfel se numeste.
Funda!

2 răspunsuri:
| Tiu_Marius_1993 a răspuns:

Salut. Iti recomand jocul League Of Legends. Un joc foarte complex cu 11 milioane de playeri in toata lumea. La inceput mi s-a parut foarte plictisitor din cauza ca erau foarte multi straini.Dar acum sunt majoritatea romani jocul fiind disponibil si in limba romana. Este un joc cu eroi, magii, iteme si foarte multe chestii foarte tari. daca vrei poti sa il incerci si tu aici. il gasesti la linkul http://signup.leagueoflegends.com/? ref=4ff833db821ff945756481

| WoKy explică (pentru Tiu_Marius_1993):

Ceva gen metin sau e cu masini?