| dany_6773 a întrebat:

vreau sa ma ajutati cu un joc pentru ca l-am jucat mai demult si nu stiu cum se mai cheama...era ceva de genul death race[nu are legatura cu numele]...erau curse facute prin desert cu mai multe masini si luam arme de pe jos sau scut etc.si trebuia sa eliminam masinile sau sa terminam pe primul loc cursa big grin.stie careva cum se cheama? vreau mai multe pareri. dau funa la rasp corect

1 răspuns:
| Florinel121 a răspuns:

Revolt sau nascar erau ceva de genu asta cautale sunt misto. sper ca o sati placa. funda? te rog