| RaR a întrebat:

Salut, era un joc pe miniclip in care erai un detinut si mai aveai nu stiu cate zile pana sa omoare si puteai sa muncesti si iti luai diferite lucruri in celula, stie cineva cum se numeste?

10 răspunsuri:
| RaR explică:

Nu mai dati raspunsuri idioate doar de dragu de a avea raspunsuri doar daca stiti ceva atuncea raspundeti.

| RaR explică:

Pai tocmai deaiea, cine stie raspude cine nu nu raspunde ca nu am pus intrebarea sa imi spuna cineva sa caut asta si fac.

| RaR explică:

Pai in *** nu sti nu raspunzi nu ca sa faci raspunsuri.Doar am intreabat cine stie bine cine nu nu.

| RaR explică:

Tactu e batut in cap in primul rand daca nimeni nu stie nu te mai baga tu marea desteapta sa spui sa caut ca asta si faceam.

| Carmy21 a răspuns:

Cauta si tu.

| Carmy21 a răspuns:

Pai mai. de unde ai vrea sa stim noi? cauta si tu cum am spus mai jos.

| Carmy21 a răspuns:

Lol, pai nimeni nu are de unde sa stie cum repet. cauta nu sta sa primesti totu' muran'gura. Viata nu e asa usoara.

| Carmy21 a răspuns:

Doamne fereste. tu esti batut in cap jur. NIMENI nu stie. de unde ai vrea sa stim? prea putine indicii oh go on

| Carmy21 a răspuns:

CAUTA SI TU.du-te dracu de copil prost oh go on

| Anna11100 a răspuns:

Jocul se numeste death row