| TzZaCKe a întrebat:

Acuma cativa ani eu ma jucam un joc mega beton dar din pacate nu mai stiu cum se numestesad
Era un joc cu masini.Sa va explic cum era:
1.Iti dadea o masina si erai pe un teren din ala de cascadori de masini si trebuia sa te duci pe rampa in jos cu masina si dopaia cand erai in aer apasai un buton si catapultai omul cat de sus puteai, il atarnai de un gard sau uneori in publiclaughing
2.Mai era o parte cand faceai curse cu altii pe niste drumuri de nisip pe munti.
3.Mai era si o parte unde era un teren mare cu cateva rampi si mai erau oameni care trebuia sa ii lovesti pana ii catapulta afara din masina si cine ramanea ultimul primea bani si puncte si de bani iti luai masini si le faceai beton.PS:Masinile nu erau noi erau masini dinalea de cascadorii cam ca in dirt 4 showdown plsss va dau fundeeeee!
As vrea sa fie mai multe jocuri la un raspuns dar merge si numa unu sau cate stiti
Mersi!

Răspuns Câştigător
| 98Enigma a răspuns:

Ar trebui sa fie un joc din seria FlatOut...

| TzZaCKe explică (pentru 98Enigma):

Mersi frate m-ai ajutat asa de mult mersi mane!

1 răspuns: