| Kriss_Krysty_1990 a întrebat:

Este o intrebare pentru cei ce joaca League of Legends, care dintre acesti personaje mi s-ar potrivi : Rengar sau Zed, eu joc foarte bine cu Vegar si Vel'Koz. Funda!

Răspuns Câştigător
| DaDuSH a răspuns:

Uita-te la un gameplay cu ei. Vezi care crezi tu ca ti-ar placea sa il joci mai mult.
Eu iti recomand Zed, mai mult ca rengar. Are un poke urias cu umbrele si il poti juca mid/top/jungle.
Rengar dupa nerfurile care le-a primit in trecut s-a cam stricat si nu mai e ce a fost la inceput. Da, l-au modificat recent si i-au dat cateva buffuri dar tot nu se compara cu Zed.

1 răspuns:
| KeNNT3D a răspuns:

Inerca Rengar