| AlinCatalin a întrebat:

Buna TPU eu acum 1 an ma jucam cs fara nici o treaba pe modul OpenGL dar acum nu ma mai lasa sa dau pe OpenGL si pe D3D mi se pune doar Pe modul SoftWare si cand il pun pe OpenGL spune ca sistemul nu rezista la acest mod ce pot sa fac? ajutati-ma :X dau fundita!~~~!

2 răspunsuri:
| StrumfXxX a răspuns:

Vrzi daca ai placa video mai mare de 64 mb daca nu e mai mare normal ca nu suporta eroarea asta am loato de la windows si vezi daca ai placa video instalata (driver)

| AlexChristianXd a răspuns:

Downloadeaza-ti drivere de la placa video