| anonim_4396 a întrebat:

joc de cateva zile cs 1.6 si nu stiu de ce tot imi merge in modul software si cand dau sa mearga in openGL tot de baga pe software ce sa fac?

7 răspunsuri:
| Spaz472 a răspuns:

Salut,pune-l pe D3D. probabil placa ta video nu suporta opengl.

| anonim_4396 explică (pentru Spaz472):

Da inainte imi mergea la windows 7 da de cand l-am schimbat tot se pune in software mode! si D3D nu am tinta buna, cand trag trage mai mult pe langa!

| Spaz472 a răspuns:

Cauta driver pentru placa ta video si o sa iti mearga probabil nu ia driver-ul bun.

| anonim_4396 explică (pentru Spaz472):

Da cat ar costa?

| Spaz472 a răspuns (pentru Spaz472):

Spune ce placa video ai. Faci asa : start>run>dxdiag>video si iti apare acolo pe partea stanga si dai copy paste aici.

| anonim_4396 explică (pentru Spaz472):

Am incercat si nu-mi arata

| Spaz472 a răspuns (pentru anonim_4396):

Start>run>dxdiag>display si iti va arata in partea stanga sus.