| Valy800 a întrebat:

Buna TPU eu am browserul opera 15 si cand vreau sa downloadez ceva m-i se downloadeaza in discul C imi puteti spune cum sa schimb locatia download-ului ca in C nu am destul loc funda
mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| LanGooP a răspuns:

Ti-as spune ca nu se poate pe nici un browser sa schimbi locatia, dar te-as sfatui sa stergi download-urile nefolositoare. Funda?

1 răspuns:
| adybutterfly a răspuns:

Mod normal iti apare locatia respectiva cand dai sa descarci un fisier, iar daca dai pe ea poti alege unde sa-ti descarce fisierul iar in acest caz alege alta partitie, D, E...