| EnderGirl a întrebat:

Eu am incercat sa intru pe un server in minecraft dar mi-a aparut asta:"you have exceeded the max number of registration for your account" daca i s-a mai inamplat la alt cineva ma poate ajuta?

Funda

Răspuns Câştigător
| Alexutzu1235918 a răspuns:

Deci este vorba ca, cand ai intrat pe server nu te inregistri cu, comanda /register parola confirmaparola si nu te mai lasa sa intrii pe server timp de o zi deci asteapta o zi si cand intrii pe sv apesi t si scrii /register parola confrimaparola adica iti pui parola ta acolo... Bafta!

| EnderGirl explică (pentru Alexutzu1235918):

Nu mi-a mers.Trebuia mai intai sa scriu "/unregister chiaee"?(chiaee e numele meu din minecraft)

| Alexutzu1235918 a răspuns (pentru EnderGirl):

Nu nu cand intrii apesi pe t si scrii asa :
/register parola repetaparola (la parola pui parola ta si o mai scrii odata dar lesi spatiu langa ele) si o sa iti mearga