| CipiranPaul2015 a întrebat:

Funda! Cand intru in minecraft pe un server imi apare you have exceeded the max number of registration for your account! VA ROG AJUTATI-MA! FUNDA

4 răspunsuri:
| CipiranPaul2015 explică:

De fapt, da daca intru cu numele Kcin imi spune ca trebuie sa scriu /login..., dar daca inru cu alt nume imi spune ca am prea multe conturi

| Tonight a răspuns:

Cel mai probabil, te-ai inregistrat de prea multe ori cu conturi diferite.

O intrebare: Iti arata asta cand incerci sa te conectezi cu un anumit cont?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Tonight):

Nu,imi spune doar ca am prea multe conturi

| anonim_4396 a răspuns (pentru Tonight):

NU,imi spune doar ca am prea multe conturi