| aandreutsaa a întrebat:

Eu am un laptop si as vrea sa scot niste poze de pe telefon dar nu am cablu si nu am cum sa le scot inainte aveam bluethoot la laptop dar nu stiu ce a facut fratele meu si nu il mai am deci cum as putea sa imi scot pozele?saddau funda:*

2 răspunsuri:
| Jυsтℓσяγ a răspuns:

Cablu USB pentru telefonul tau care merge bagat in laptop pentru conectarea acestuia cu mobilul.
Dar atentie ca eu nu stiu ce tel ai tu deci cand te duci sa-ti cumperi mai bine iti iei si tel-u cu tine ca o sa stie tipu/tipa de acolo ce cablu e potrivit telefonului tautongue

| aandreutsaa explică (pentru Jυsтℓσяγ):

Stiu asta dar am zis ca fara usb ala adica cablu cum pot altfel:d?