| LittleAngel_7803 a întrebat:

Am si eu o problema. Am un telefon LG GT505 si de la o vreme nu imi mai pot trimite poze de pe laptop pe el( prin bluethoot dar si prin cablul de date). Cred ca este o problema cu pozele. Cum credeti ca se poate rezolva ca sa le pot trimite pe telefon?( Am citit pe mai multe site-uri ca LG GT505 este un telefon care merge foarte prost si se strica repede. Este adevarat pentru ca o stiu din proprie experienta.)

3 răspunsuri:
| shory90 a răspuns:

In primul rand trebuie sa verifici daca ai spatiu suficient in telefon in al doilea rand trebuie sa verifici daca poti primi date prin bluetooth, nu are relevanta cat de mari sunt pozele, ce calitate au, telefonul trebuie sa poata primi oricce fel de date, chiar daca nu sunt compatibile
daca telefonul poate primi date, incearca sa reinstalezi driveri de la cablu cat si de la bluetooth

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu
si eu am...sa stricat de 3 ori
merge ca naiba
deci nu recomnd nimanui telefonul asta
pentru problema ta...incearca sa dai pe mass storage nu pe pc suit

| LittleAngel_7803 explică:

@shory90
Memorie am pentru poze cata imi trebuie. Si partea ciudata era ca unele poze le trimitea si altele nu. Si erau exact acelasi tip de poze.
@RapperGirl97
Nu am folosit PC Suit am folosit USB-ul. Si da, telefonul merge foarte prost. Nici eu nu il recomand.