| Ang3l_2482 a întrebat:

eu joc de ceva timp gta san andreas multyplayer. Joc pe un server cu vreo 15 playeri, un server super cu nrg si slot pentru arma gratuit.Este un server roleplay, care are nevoie de playeri pentru a se extinde.Cine vrea serverul add me : al3_xd

1 răspuns:
| PROvokator a răspuns:

Eu joc pe server Role play unde tot incepi de la 0, cu 125$ si cu skin de bosketar, acolo joaca circa 800/1000 oameni, este cu mult mai interesant, acum sunt rangul 6 in FBI.