| manyx a întrebat:

Eu sunt un fan al jocurilor cu zombie. Daca ati putea sa imi dati cateva ideei de jocuri ar fi super.Multumesc,dau funda!

5 răspunsuri:
| Urpaniel a răspuns:

Left 4 Dead, 2 versiuni până acum, merită fiecare secundă de joc.

| PiatrăAscuțită a răspuns:

Iti spun un joc care sigur iti va placea, se numeste Stubbs the Zombie, este un joc cu grafica excelenta si mori de ras daca le ai un pic cu engleza, FUNDA?

| xNoName95 a răspuns:

Descarca Counter Strike 1.6
Scrie pe net: cs 1.6 servere zombie
Intri in joc apesi tasta ~ (este sub Esc)
Scri connect si ip serverului de zombie exemplu ( connect zombie.warfare.ro:27015)
Apesi enter astepti sa se downloadeze resursele FUNDAbig grin

| CristianSmecheru a răspuns:

Ma joacate Call of duty 2 cu zombii Ala da jocwinking Funda? big grin

| sPray a răspuns:

Pai eu iti recomand sa joci jocurile din seria Left 4 Dead sau Zombie Driver. Insa am mai jucat si cateva jocuri interesante cum ar fi Dead Space sau The Land of the Death sau ceva de genu. Sper ca ti-am fost de ajutor. Toate cele bune!