| ForeverHappy a întrebat:

Heeeeiiii :* dati-mi si mie va rog frumos cateva ideei pentru jocuri pe facebook big hug multuuuu :* funda :3

Răspuns Câştigător
| deepinlovewithyou a răspuns:

Eu joc de doua zile MarketLand, si e chiar foarte interesanthee hee. Incearca sa joci si tu,pun pariu ca vei deveni independent/a, cum am patit eu.
Alte jocuri ar fi: The Sims Social, Buggle, CafeLand, Diamond Dash, Barn Buddy, FarmVile, ChefVille. Bafta happy

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Dragoste si sex nu sunt jocuri pentru facebook.

| Rebe97 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ca bine ziciwinking alege si tu fata categoria corecta laughing

| loveyouidiot a răspuns:

Eu joc Bubble Island, Diamond Dash, Hoop De Loop Saga si Bubble Witch Saga.

| Pantos_Carla_1990 a răspuns:

Mai bine nu te-ai apuca de jocuri pe facebook. laughing

| WhiteHaT a răspuns:

SimCity Social