| Geannni a întrebat:

Imi dati si mie cateva ideei de farse pentru profesori?(Funda)

4 răspunsuri:
| Cella a răspuns:

Lipeste creta de la tabla laughing nu isi da seama. si sigur va trage s a 2 oara de eaoh go on

| AnutzaDragutza13 a răspuns (pentru Cella):

Si noi am facut asta laughing a fost tare de tot laughing am lipit cu picatura laughing anul trecut si acum a ramas creta lipita [ce a mai ramas din ea ] pe tabla laughing si am lasat 2 crete la tabla si ale lipite, cand sa i-a una laughing... am inceput toti sa radem si ea laughing s-a auzit in toata scoala ce am facut noi, dirigintei laughing

| urbanghost a răspuns:

Pune-i o galeata de apa deasupra usii si cand intra o sa se ude si cand isi da seama ce se intampla ii dai cu o punga de faina in ochi

| Levya a răspuns:

E foarte amuzant sa le faci farse profesorilor...insa parerea mea e ca aceste farse inrautatesc situatia si la un moment dat s-ar putea sa iti para rau si sa regreti
(oricum, sunt sigura ca nu o sa iti fie de folos raspunsul meu)