| Sixandreea a întrebat:

Buna TPU ...eu vreau sa ma apuc de metin, vreau sa joc pe serverul Draco, dar nu stiu nimic despre metin, de unde il downladez? cum intru pe serverul draco? mda nu le am eu cu jocurile >:"...

Răspuns Câştigător
| AlexSnd a răspuns:

Deci scrii pe google download metin 2ro, si il descarci si il instalezi.pe siteul de unde ai descarcat metin iti creezi un cont.intrii in metin si bagi numele si parola pe care ai aleso pe site-ul lor.acolo o sa intrii pe serverul Draco si iti alegi un caracter(cel mai bun pana la lvl 55 este razboinic)si va incepe jocul.bafta,funda?

| Sixandreea explică (pentru AlexSnd):

Cand alegi severul draco, in partea dreapta scrie CH1 Norm, CH2 Norn, CH3 Norm, CH4 Norm ...conteaza care o alegi?

3 răspunsuri:
| mrscx a răspuns:

Eh.
Foarte simplu.
Intri pe metin.ro, iti faci cont, downloadezi jocul si gata. Ai grija ca email`ul sa fie validat. Apoi iti alegi ce vrei sa fii, ce server vrei si gata. happy

| Sixandreea explică:

Va multumesc mult :*