| AndreeeexD a întrebat:

Exista programe care sa filmeze desktopul ca si programul Fraps? Am vazut eu cand urmaream un videocliplip pe youtube dar am uitat cum se numeste. Multumesc

2 răspunsuri:
| ksuper31 a răspuns:

Hypercam 1,2 sau 3 dar eu iti recomand tot fraps deoarece este mai bun prin simplul fapt ca se vede si mai bine si nici nu ai 'lag' (parerea mea).
Pace!

| robywwereyrey a răspuns:

Eu zic sa cauti pe google programul :
ZD Soft! ti-l recomand 100% nu are lag si este numai perfect de a filma! iti zic pentru ca si eu il folosesc!