| mugurelpetru a întrebat:

Buna TPU fac sv de mt dar am ramas in virtual pc si scrie. reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device. cine ma ajuta dau funda si gm daca se hotareste sa ma ajute pe tot parcursul. adica sal facem

3 răspunsuri:
| mugurelpetru explică:

Asta e site de la care fac sv. iti dau adresa de mess daca stii cate cv despre de mt baga-ma ma la mess mugurel_petru

| ExciteMind a răspuns:

Http://www.tutoit.com/ghid-metin2-cum-fac-un-server-privat-de-metin2/# Uita-te aici si spune-mi daca te-a ajutat...comenteaza-mi raspunsul sau trimite-mi mesaj