| ANONIM_5504 a întrebat:

FUNDA PENTRU RASPUNSUL CEL MAI FOLOSITOR! Cand intru in METIN2 RO imi merge 30 - 40 de minute dupa care cand de jos de la unitate scoate un sunet un ticait ( nu stiu cum sa ma pronunt ) dupa la putin timp mi se reseteaza pc`ul. STIE CAREVA CARE E PROBLEMA?

Răspuns Câştigător
| VideoGame a răspuns:

Pai incearca sa bagi un windous7

4 răspunsuri:
| VideoGame a răspuns:

Asa ceva mi s-a intamplat si mie dar dupa ce am reinstalat windousu-l a mers app ce windous ai?

| ciubacabra_1082 a răspuns:

Reinstaleaza Metinu' si daca iti face la fel reinstaleazati Windowsul

| ANONIM_5504 explică:

Am windows XP Professional. Inainte imi mergea foarte bine.Am reinstalat windowsu`l dar NIMIC. Oare problema e de la SURSA? sau de la PLACA VIDEO?

| ionutzxXxBoss a răspuns:

Asa imi face si mie cand apas multe butoane in acelasi timp