| FoXxEr a întrebat:

Am si eu o MARE PROBLEMA mi-am tras un metin2 si nu stiu de ce mi se blocheaza adica intru pe server joc 1-2 minute (nu are un timp anume) si se blocheaza se aude odata un ticait in unitate si se blocheaza se blocheaza mouse-u si imaginea si trebuie sa dau restart la pc Va rog Ajutati-ma! Poate fii din cauza la RAMI? sau din cauza la ce?

1 răspuns:
| mugurelpetru a răspuns:

Ai grija la cerinte sau la venilator mai stergel de praf sau poate windosu. sau netul nu cred asa ceva