| RazvanelStefanel a întrebat:

imi merge assassin creed 3 pentru leptopul de la eMAG adica il am http://www.emag.ro/......ELR2KBBBM/ funda funda mrs mult!

Răspuns Câştigător
| Onlyshadowsinmylife a răspuns:

Da iti merge!

5 răspunsuri:
| Onlyshadowsinmylife a răspuns:

Nu iti ajunge doar GHZ (la joc e recomandat 2.6 GHZ)!

| RazvanelStefanel explică (pentru Onlyshadowsinmylife):

Dar macar imi va merge fara sa se incinga calculatorul

| RazvanelStefanel explică (pentru Onlyshadowsinmylife):

Dar macar imi merge fara sa se inchinga ca asa imi aparea la prototype 2 si cand ma jucam emperatura lui era de 56 de grade

| Onlyshadowsinmylife a răspuns (pentru RazvanelStefanel):

Jocul are urmatoarele cerinte de sistem :Cerinţe de sistem
• OS: Windows Vista (SP2) / Windows 7 (SP1) / Windows 8
• Procesor: 2.66 GHz Intel Core2 Duo E6700 sau 3.00 GHz AMD Athlon 64 X2 6000+ sau mai bun
• RAM: 2 GB (4 GB recomandaţi)
• Placă video: 512 MB compatibilă cu DirectX 9.0 si Shader Model 4.0 sau mai bună (vezi lista de plăci video suportate)
• Placă de sunet: compatibilă DirectX 9.0c (5.1 surround sound recomandat)
• DVD-ROM: Drive compatibil cu discurile Dual-layer
• Hard Disk: 17 GB
• Periferice suportate: tastatura şi mouse compatibile cu Windows, controller opţional (Xbox 360 Controller for Windows recomandat)
• Multiplayer: conexiune broadband 256 kbps sau mai rapidă

Plăci video suportate la momentul lansării:
• AMD Radeon seriile HD 3870 / 4000 / 5000 / 6000 / 7000 sau mai bună
• NVIDIA GeForce seriile 8600 GT / 9 / 100 / 200 / 300 / 400 / 500 / 600 sau mai bună
• Versiunile de laptop ale acestor plăci video ar putea rula jocul, însă nu sunt suportate în mod oficial.
Fa comparatie cu cerintele recomandate si PC-ul tau!

| roormaf12 a răspuns (pentru RazvanelStefanel):

Nu iti merge, jocul cere 4 nuclee, tu ai doar 2.