| parkour23 a întrebat:

Imi merge GTA 5? Am
Windows 7 Ultimate 64-bit
Procesor Intel Core i3-2130 CPU @ 3. 40GHz (4 CPUs)
6144 MB RAM
AMD Radeon R7 200 Series 4095 MB
Si memorie de joc am!
Deci?

Răspuns Câştigător
| utilizatorionut a răspuns:

Uite aici cerintele de sistem pentru GTA 5 :

Cerinte minime

SO: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista 64 Bit Service Pack 2
Procesor: Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.4 GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 (4 CPUs) @ 2.5 GHz
RAM: 4 GB
Placa video: nVidia GeForce 9800 GT 1 GB / AMD Radeon HD 4870 1 GB (DX 10, 10.1, 11)
Placa sunet: compatibilă 100% DirectX 10
HDD: 65 GB
Unitate DVD

Cerinte recomandate

SO: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
Procesor: Intel Core i5 3470 @ 3.2 GHz (4 CPUs) / AMD FX-8350 @ 4 GHz (8 CPUs)
RAM: 8 GB
Placa video: nVidia GeForce GTX 660 2 GB / AMD Radeon HD 7870 2 GB
Placa sunet: compatibila 100% DirectX 10
HDD: 65 GB

Dupa parerea mea o sa iti mearga bine, pe high. Funda? big grin

| parkour23 explică (pentru utilizatorionut):

Mersi ai avut dreptate merge bine pe hight fara lag! Mersi inca o data! happy

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Damian e cu capul. Placa ta video e o petarda. In rest, daca iei o placa video decenta, s-ar putea sa te traga procesorul un pic in jos, dar o sa joci macar pe un medium, sper.

| userul7200 a răspuns:

Damian, deci eu daca am placa video de 200mb, 1gb ram, procesor 1, 50ghz, dar am Windows7 o sa-mi mearga la Ultra High fara lag, fara probleme, nu? ON: Si eu am o placa video la fel ca a ta (gimme pumn). Eu sunt multumit de ea, si eu joc GTA V dar ma cam incurca procesorul dual core, si la LOW imi merge cu putin lag.

| DamianTPU a răspuns:

Da..Iti merge mai mult ca sigur! Fara lag..cu o calitate foarte buna..Merita sa il descarci/cumperi pentru ca am si eu tot pe windows 7. Multa Bafta!
Funda?