| KoropYulyan a întrebat:

Imi puteti da un servar de Metin2 PvM HARD rate 50% cu event clar lumina luni sa nu ai la invatori carti si de astea sa cada la metinuri stiti voi HARD sa fie HARD! Inafara de New Generation, puteti da si siteite multumesc mult! Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Clawd3lw a răspuns:

Hammer thinking
Pe hammer te da direct 254 si mergi la un NPC si te face 255 si P'urile tot asa le faci.
Cred ca nu ai inteles intrebarea.

3 răspunsuri:
| ImAUnicorn a răspuns:

Metin2 Hammer, Metin2 Adventure, Metin2 Yellow. Fundă?

| KoropYulyan explică (pentru Clawd3lw):

Ai dreptate pentru asta FUNDA! happy

| Clawd3lw a răspuns (pentru ImAUnicorn):

Hammer thinking
Pe hammer te da direct 254 si mergi la un NPC si te face 255 si P'urile tot asa le faci.
Cred ca nu ai inteles intrebarea.

| xNNNekso a răspuns:

Eu iti recomand Metin2HW pvm hard
site : http://metin2hw.hostei.com/homepage/
Funda?