| catalinmessi55 a întrebat:

Ce metinuri mai stiti? Inafara de metinuri pvp care iti da lv automat! Nu eu vreau unu in romana in afara de arena dinamik hardcore! Sa fie rate 1000.
P. S:Fara mt2osiris

5 răspunsuri:
| Ovydiw a răspuns:

Aici gasesti toate metinele2 care au aparut mai recent si cele mai vechi. orice metin privat care s-a inventat este aici: http://www.e-joc.info/category/metin-2/
Bafta!

| BlackSakura a răspuns:

Iti recomand new metin3 e foarte tare aseara am intrat 5 minute si am 20 si un glob de transformare
Funda?

| catalinmessi55 explică:

Cristi eu ma joc metin2rospeed vreau si altele
P. S:Am king 1 pe el!

Răspuns utilizator avertizat
| Cristi906 a răspuns:

Cel mai tare e metin2rospeed. Scrie asa pe google si e primul site. fa-ti cont si o sa iti placa 100%. Sunt numai jucatori romani si e tradus 96% in romana. Ratele nu sunt in totdeauna 1000% dar sigur sunt 800%. Se creste binisor singura problema daca pot sa zic asa e ca faci bani mai greu. Desigur daca vrei sa fi un player rspectabil trebuie sa donezi, dar nu e obligatoriu daca te descurci sa cumperi itm bune. Incearca-l