| Cinpean_Sebastian_1972 a întrebat:

Buna TPU imi puteti recomanda cela mai bune programe de inregistrat pe pc mai mult de 10 min? dau funda...

Răspuns Câştigător
| Jay2000 a răspuns:

Bandicam,Fraps,CamStudio. Astea inregistreaza si filmeaza cel mai bine fara buguri happy Funda?

3 răspunsuri:
| MihaicaDan a răspuns:

Eu folosesc Bandicam Full version... Filmeaza 1080P si merge foarte bine.

| Cinpean_Sebastian_1972 explică (pentru MihaicaDan):

Dar am si eu badicam dar l-ai cumparat nu?

| MihaicaDan a răspuns (pentru Cinpean_Sebastian_1972):

Nu. incearca sa cauti bandicam keymaker(antivirusul il va citi ca si virus) insa nu este... il accesezi si iti va da sa introduci doar email-ul si vei avea full version http://www.youtube.com/watch?v=ap3OBrcT_m8 poftim. ai in descriere locul de unde sa iei keymaker