| Borderline a întrebat:

Imi puteti recomanda niste jocuri gen Marvel Avengers Alliance nu-mi pasa ca sunt offline sau online.

Nu vreau Pokemon sau Final Fantasy

Răspuns Câştigător
| Haskyy a răspuns:

Epic Duel

Funda >>>?

4 răspunsuri:
| Borderline explică:

Cred ca am pus gresit intrebarea. Vreau sa spun similare cu Marvel Avengers Alliance

| ThEEmperoR a răspuns:

Buna. Uite aici: dc universe online, x-men, dekaron, 4 story, wow, marvel ultimate aliance, naruto ultimate ninja storm.

| RamonaRay a răspuns:

Pai ai incercat World of Warcraft, Metin, Diablo, Star Wars...sunt mai multe variante la elebig grin

| eduardoo239 a răspuns:

Spiderman3