| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti recomanda un laptop bun de gaming? Gen sa mearga decent (medium-maxim) jocuri precum Dead by Daylight, Watch Dogs 2, Rust si altele. Am cautat dar la toate am vazut ca procesorul e de 2.5 GHz sau 3 GHz si mi se pare putin avand in vedere ca la PC am I7 de 3.5 GHz.
Astept pareri sau chiar link-uri daca se poate pentru ca la laptop chiar nu ma pricep.

3 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Ai uitat sa ne spui cel mai important lucru...CE BUGET AI?
Ca asa pot sa-ti dau si unul de 3000 euro.

| killerul898 a răspuns (pentru CPAElites):

Cel mai ieftin pe care sa mearga jocurile precizate medium/maxim. In jur de 8000 de lei cred

| Bernardus a răspuns:

Trebuie sa preciziezi bugetul. Legat de procesor, nu ai mare nevoie de un procesor bun, 3 ghz pe laptop e perfect, mai importanta e placa video