| gamerulyonutz a întrebat:

Imi puteti sa-mi ziceti niste jocuri pc, in gen ale cu arme, ( HomeFront sau gears of war ) ma rog si alt gen de jocuri, in afara de call of duty le-am terminat pe toate.

3 răspunsuri:
| DrNefarious450 a răspuns:

Call of Duty Black Ops, Modern Warfare happy

| gamerulyonutz explică (pentru DrNefarious450):

Am zis in afara de call of duty, eu acu am terminat de o saptamana call of duty Modern Warfare 4 e super

| Cristian20034 a răspuns:

Nu stiu daca ai jucat metin 2 sau 4story dar incearcale metin2 ro, hamer, united ect si 4story zemi, ro. (incearca zemy) nu stiu daca sunt categori cum ai vrut tu dar sper ca te-am ajutat