| SebbyHere a întrebat:

Imi puteti spune ce joc este mai bun:World of Warcraft sau Metin2? Ma refer la grafica si alte chesti

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| celnikar a răspuns:

WoW este destul de bun, dar poti creste doar pana la lvl 20, iar apoi trebuie sa bagi bani. Deci pentru mine Metin 2 (private, nu oficial) happy

| HaoseBrap a răspuns:

Cum poti compara WoW cu Metin2? Metin2 nu valoreaza nici macar cat o imagine din WoW. Metin2 e bun doar pentru keyloggere... spargi conturi si vinzi itemele pe la scoala.

| BkingB a răspuns:

BroascaCuTopor alege World of warcraft ( ce spune celnikar e o bazaconie aia e pe official) dar daca iti iei catalysmul ( patch 4.0.6 ) alege Freakz wow ( poti downloada de acl jocu ) cel mai bun server romanesc care a existat ( are 10000+ playeri online/zi )