| TheLastAirbender2 a întrebat:

Buna TPU imi puteti spune cum sa schimb windowsul? din XP IN 7 daca da trimiteti video dar fara DVD/CD sau stick USB/potabbil

4 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Ma indoiesc ca stii tot. Sa faci un afurisit de windows e un lucru foarte basic. Alternativ, poti instala windowsul prin intermediul unui alt pc legat la o retea
http://superuser.com/......he-network

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista ma asa ceva, ori ai astea ori nu bagi windowsu, e simplu nu? ce nu intelegi, ca nu ai cum, windowsu ala ocupa si el niste giga de unde vine el in pc tau? din spatiu? bai frate copii astia sunt de groaza

| TheLastAirbender2 explică:

Controleazati vorbele eu stiu tot despre calculatoare dar nu stiu doar sa schimb windowsuri

| TheLastAirbender2 explică:

Poate ca nu tot