| Emrys07 a întrebat:

imi puteti spune de ce imi arata asa minecraft-ul http://postimg.org/image/4101lq3yb/,java l-am sters si facut iar la fel si minecraft-ul si tot asa imi arata, dau funda!

10 răspunsuri:
| WyndFTW a răspuns:

Daca te referi la linilea alea negre din apa e lag. Chunkurile nu se incarca bine...

| Emrys07 explică (pentru WyndFTW):

Nu era apa am intrat poza era pe superplat, daca vrei iti dau o poza pe default.

| WyndFTW a răspuns (pentru Emrys07):

Deci toata mapa este superflat? Fara casa modifci setarile?

| Emrys07 explică (pentru WyndFTW):

Nui de la setari ca asa le-am avut si inainte.

| WyndFTW a răspuns (pentru Emrys07):

E ciudat. Nu am putut gasi informatii nicaieri despre asemenea buguri.
Cred ca cel mai bine ar fi sa faci un post pe minecraft forums unde poti primi ajutor specializat dela moderatori...
http://www.minecraftforum.net/

Si scuze ca nu am putut ajuta mai mult dar chiar e ceva ciudat :))

Dar ca o ultima intrebare. Nu ai pus niciun mod de curand sau nu ai luat minecraft.jar depe alte situri nu?

| Emrys07 explică (pentru WyndFTW):

Acelasi minecraft il am si moduri prima data am intrat cu optifine si am intrat si fara mod si tot asa arata.

| AOLEVRIC a răspuns:

Eu cand dau pe link imi apare "Not found ". nu te pot ajuta sad.

| BestAwsome a răspuns:

Eu nu am nici o problemawinking dar tie nu stiu dc iti apare asa incearca sa il dezinstalezi si sa-l instalezi iarwinking succes big grin

| Emrys07 explică (pentru BestAwsome):

Tu macar ai citit toata intrebarea, am scris acolo ca am dezinstalat si java si minecraft si tot n-a mers