| Sirhandra a întrebat:

Imi puteti spune si mie cum se sterge un caracter de pe metinul valmonidal? adica ma loghez cu numele de utilizator: *********** si cu parola ****** si apoi imi apare cateva caractere create de mine. Nu mai am loc sa creez altul nou, deci cum fac sa il sterg? ( de unde iau codul de stergere al personajelor?)
DAU FUNDA! :*

3 răspunsuri:
| MissYMarYa a răspuns:

Cand ai facut contul ara ceva care scria intre min 7 caractere? ca acolo era parola de a caracter ori cauti pacolo.te loghezi si cauti codu de stergere al caracterelor incearca 1234567

| MissYMarYa a răspuns:

Cand ai facut contul ara ceva care scria intre min 7 caractere? ca acolo era parola de a caracter ori cauti pacolo.te loghezi si cauti codu de stergere al caracterelor incearca 1234567 funda

| Sirhandra explică:

Adica... codul cu care trebuie sa imi validez contul?
big grin