| Andrei900Boss a întrebat:

imi puteti spune un joc Maxim 50 euro? Dar pe steam, sa fie jucat si sa fie si bun adica cum e gta 5. Ca m-am plictisit ce jocuri am eu. Cumpar doar prostii, jocuri vechi si noi, as vrea un joc sa fie bun pe steam 50 euro sau 40. Cum ar fi juse cause 4.

9 răspunsuri:
| Anonim9114562123 a răspuns:

Îți recomand pentru un joc asemănător cu GTA V SA:MP. Sună ciudat, dar există comunități cu sisteme foarte complexe, precum "White.bugged.ro" unde exista peste 20 de facțiuni (taxi, paramedic, politie, armata, mafie, etc) și peste 10 job-uri (trucker, pizza boy, boat transporter, detective etc). Poți face afaceri pentru case/business-uri/mașini, să faci profit din ele. Pe deasupra dacă instalezi gta de pe moduri.ro/gta nu te costă nimic. Este o comunitate foarte mare, unde cateodata sunt si cate 650 de jucători online. Pentru mai multe informații, poți accesa "White.bugged.ro". Sper ca te-am putut ajuta, an nou fericit!

| Andrei900Boss explică (pentru Anonim9114562123):

Eu am spus 40-50 euro SA-MP este vechi 1 la mana si 2 as vrea un joc cumpar un joc care merita cumparat.

| Anonim9114562123 a răspuns (pentru Andrei900Boss):

Comunitatile de SA:MP sunt inca actualizate constant. Am incercat sa te ajut. Peste cativa ani o sa iti para rau de banii dati pe un joc, pentru ca nu ii poti "recupera". Succes!

| Andrei900Boss explică (pentru Anonim9114562123):

Adica cumpar SA-MP dupa steam sau g2a sau donez pe server wtf... laughing in plus san andreas e cel mai vechi 7 ani aa si sa nu uit am mai intrebat tot asa doar ca a raspuns ca mai bine pirateaza SA-MP adica gta san andreas dupa aia baga Sa-MP si tot asa e. eu as vrea un joc ca gta 5 cu femei, bautura, cu actiune totat in el. nu SA-MP jocuri vechi foarte vechi gta san andreas= SA-MP pe care ii free eu nu vreau free eu vreau sa-mi cumpar un joc mai tare un joc marfa. nu sa-mp.

| Andrei900Boss explică (pentru Anonim9114562123):

Daca vreau SA-MP il piratez de mult. un joc care merita cumparat!

as cumpara unul smecher. doar ca nu stiu si sa coste cat am spus. cum e gta 5, far cry 5, sau juste cause 4.

| aXy99 a răspuns (pentru Andrei900Boss):

Am auzit ca nu prea merita Just Cause 4. E cam acelasi lucru cu JC3. Poti incerca ceva diferit, mie mi-a placut mult Assassin's Creed Origins. Si Syndicate a fost fain, depinde cate jocuri din seria asta ai jucat. Ar putea deveni putin repetitiv. Ti-as recomanda God of war 2018, dar zici ca vrei pe steam.

| Andrei900Boss explică (pentru aXy99):

Am cumparat far cry 5 parca e smecher.

| aXy99 a răspuns (pentru Andrei900Boss):

Este. Asteapta totusi reduceri pe steam, nu merita pretul intreg. Sau macar ia de pe g2a la jumatate de pret...

| Andrei900Boss explică (pentru aXy99):

Pai da dar mai iau si dupa Steam.