| Syiax07 a întrebat:

imi puteti spune unde casesc salvarea la NARUTO SHIPPUDEN Ultimate Ninja STORM 3 Full Burst pe PC, dau funda!

3 răspunsuri:
| javiga a răspuns:

Eu am pierdut salvarile mele cu tot jocul complet si le am gasit pe net foarte usor, dar depinde ce windows ai daca ai windows 7:
C:\Users\"your PC Name"\AppData\Local\EMU\Steam\234670\rem...
De obicei se gaseste in EMU acolo, bafta

| DJLIGHT a răspuns:

Jocul este proaspat lansat pe PC asa ca nu cred ca au aparut deja salvari cu misiunile trecute.

| Syiax07 explică (pentru DJLIGHT):

Nu mi se mai incarca cand dau load game sau free battlecrying