| PickMe a întrebat:

in legatura cu jocul Assassin's Creed Brotherhood, primul AC aparut. Eu am terminat misiunile normal, adica am luat Eden Apple, si Lucy a fost omorata, am terminat misiunile care implicau distrugerea masinilor lui Leonardo, am distrus toate castelele Borgiei, am facut si misiunile in care ajutam oamenii sa omor diversi aia pe acolo si la fel Memoriile cu Christina, am facut 3, nu-mi mai arata pe mapa niciuna, am luat comoara lui Romulus, toate 6 chei si armura. Intrebarea mea e : cand intru in joc nu-mi arata decat 48% SYNCH adica nu am terminat jocul mai am mai mult de jumate si pe harta nu-mi mai arata nicio misiune pe care as putea sa o fac din cele enumerate mai sus. Inseamna ca am terminat jocul chiar daca am decat 48% SYNCH? Daca nu, ce misiune mai am ca mie nu-mi arata niciun fel de misiune pe harta!

FUNDA! big grin

Răspuns Câştigător
| Mihai_Ionita_1987 a răspuns:

Incearca sa vezi toate misiunile. Uneori cand n-ai terminat total o misiune asa se intamplahappy

| PickMe explică (pentru Mihai_Ionita_1987):

Unde as putea vedea toate misiunile?

2 răspunsuri:
| Mihai_Ionita_1987 a răspuns:

Reia jocu' si verifica amanuntit nivelele, funda?