| TheVampireGirl a întrebat:

În primul rând îmi cer scuze de categorie.În al 2-lea rând, îmi poate spune și mie cineva cum se joacă sticluța cu reguli? Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| ynna93 a răspuns:

Daca te referi la acea sticluta cu reguli de care stiu eu, se joaca in mai multi, ( la o petrecere de exemplu ) se strang toti intr-un cerc si iau o sticla, de exemplu ia prima persoana si o invarte si acea sticla pica in dreptul altei persoane si cele doua trebuie sa se pupe, ori pe obraz ori pe gura cum vor, apoi invarte cealalta persoana in dreptul careia a picat sticluta si tot asa.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai caregorie pentru jocuri.Nu se joaca la Dragoste si sex.