| anonim_4396 a întrebat:

Incercam sa-mi descarc un program si odata cu el mi s-a descarcat si Sweet-IM-ul la Yahoo! Messenger. Nu stiti cum pot sa-l dezinstalez?

2 răspunsuri:
| bokorrobert1999 a răspuns:

E foarte simplu dar da-mi funda okeywinking intri la start contron panel dupa intri in programs iti da o lista cu tot ce e instalat dupa care in cauti programul pe care vr sal dezinstalezi si apesi uninstal

| dexro a răspuns:

Http://dexro.blogspot.com/2011/09/cum-se-dezinstaleaza-chrome.html - ca aici doar ca selectezi in loc de chrome sweet-im