| frumusika_2407 a întrebat:

BUna Tpuu`! am o problema si sper ca ma puteti ajuta va rog`! cum descarc multi messu 10. eu am yahoo messenger 10 s cineva mi-a zis ca multi messu trebuia sa il descarc odata cu yahoo mess. este advarat? plss niste site`uri pentru descarcat`! mersi[ cele mai bune rasp primesc funda] happy

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Descarca-l de aici: YAHOO MULTIMESSENGER
Messenger 11, Messenger 10 & 10 beta, Messenger 9 & 8 Link direct la ele:
http://multimessenger.me/free-yahoo-multi-messenger/
Si sa-i transmiti lui ''cineva'' ca nu are nici o legatura de instalare multi-messul cu Yahoo Messenger! Deci poti sa il descarci si sa-l instalezi cand vrei!

| Kata_1646 a răspuns:

Nu eu l-am instalat dupa ce am instalat mess 1!