| Idontknow69 a întrebat:

Cum dezinstalez Yahoo! Messenger? nu-mi mai merge cryingcryingcrying

Răspuns Câştigător
| Leonard08 a răspuns:

Pentru Windows7:
-Deschide My Computer
-sus in bara dai paste acestei linii: "Control Panel\Programs\Programs and Features"
-cauti Yahoo! Messenger in acea lista
-Click dreapta > Uninstall/Change

| Idontknow69 explică (pentru Leonard08):

Multumesc,Leonard08!happy

| Leonard08 a răspuns (pentru Idontknow69):

Cu placere! happy

8 răspunsuri:
| Iяiηα a răspuns:

Intrii in start, control panel, add or remove programs, cauti yahoo messenger si dai uninstall. Funda?

| curiosu1095 a răspuns:

Start-panou de control-dezinstalare programe-yahoo messenger-dezinstalare.

| Turcu94 a răspuns:

Pur si simplu instalezi altu k se dezinstaleaza asta automat si se instaleaza cel nou sau il dezinstalezi din control panele

| deyaa99 a răspuns:

Intrii in start, control panel, prgrams, cauti programu si dai uninstall

| robert1231 a răspuns:

Dai l-a Start jos in stanga apesi Control Panel dupa aia pe Programs iar dupa aia apesi pe Programs and Features si apesi click dreapta unde scrie yahoo mesenger si apesi pe uninstall si se dezinstaleaza.

| Claudiuklm a răspuns:

Sal. du-te in control panel ->programs ->programs ->programs and features. cauti messengerul dai click pe el si click dreapta. Apoi dai click pe uninstall