| anonim_4396 a întrebat:

intrebarea mea este: poate sa ruleze gta 4 cat de cat ok pe un laptop Dell Latutude E6220 cu procesor Intel core i3 2.1GHz?

2 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Nu ai sanse. laptopul nu are placa video dedicata, macar de 512 Ram.
eu am un Acer cu i3-330m la 2. 1GHz cu un radeon la 512 Vram si 3Gb ram si tot imi mergea prost.

| IacobCristian1996 a răspuns:

Salut..degeaba specifici doar procesorul deoarece ca sa iti ruleze un joc bine trebuie sa ai placa video buna. adica specifica si tu acolo pe langa procesor si rami si placa video daca vrei un raspuns big grin