| HitWomen1 a întrebat:

Joaca cineva Lady Popular Fashion Arena? Daca da, cine stie cum sa faci multi bani si multe smaralde? Dau funda si vot celui care mi se pare mei interesant.

2 răspunsuri:
| DeeaPuff a răspuns:

Hey! Si eu ma joc. Daca vrei sa faci mai multi bani poti face rost de ei la Arena Modei sa la Carnaval. Daca vrei sa faci smaralde le poti castiga la fel la Carnaval sau la FTV joburi la Sedinta foto sau la Gaseste fotomodele. SUCCEShappy

| SilaghiGyongyi a răspuns:

Pai daca ti maouseul pe dollari tai apare scris unde faci si pe smaralde numa cu FTV jobs daca ai echipanmet castigi mai mult. Funda?