| 7Roby7 a întrebat:

Joc League of Legends si vreau sa stiu cum sa vand runele care le-am cumparat deja? Am cumparat runele gresite si vreau sa le vand acum.
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Nu ai cum sa vinzi runele cumparate. Da-le merge/combina-le pana cand iti ramane una singura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa le vinzi inapoi dar exista un sistem la shop, refund unde poti sa vinzi inapoi 3 lucruri cumparate, doar 3, dupa ce ti-ai folosit acestea nu vei mai putea folosi refundu, poate dupa ce incepe noul sezon.

| daninicol a răspuns:

Imi pare rau pentru tine dar sa stii ca nu poti vinde runele.Incearca sa strangi iar niste ip si fii mai atent atunci cand le cumperi.Si mie mi s-a intamplat sa cumpar rune gresite...dar se mai intampla. Sper ca ti-am fost de ajutor.