| Robi673547 a întrebat:

Mi-am luat League of Legends si vreau sa incep sa invat cum se joaca. Link cu un/mai multe canal/canale de Youtube despre noile schimbari cu runele si cum se joaca jocul? Aveam habar de joc pentru ca ma uitam ca niste prieteni cum se jucau inainte de schimbarile cu runele. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| xHisoka a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=oh3UlAKfaBM, https://www.youtube.com/watch?v=eeDVgoHwQTM Acum pe lol cam trebuie sa iti faci rune pentru fiecare campion cu care vrei sa joci.