| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU joc metin de 4 ani si sunt lv 36 nu am iteme asa bune si ma tot enervez ca nu pot sa ma fac lv mai mare si as vrea sa va cer ajutorul daca ati putea sa-mi dati niste iteme sau lucruri daca vreti. Apropo ma joc metin2ro nu privat sunt pe serverul pegasus si ma joc doar pe ch3 si daca vreti sa ma ajutati va dau funda si care dintre voi vreti sa ma ajutati puneti raspunsuri si postatile multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| forgiven a răspuns:

Deci ar trebui sa imi spui intai ce caracter si esti?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vai de tine man, apucate de un privat cu xp x3000 ca pe ro esti but rau, 4 ANI?!
eu am jucat o luna si mi-am facut 43 cu rib+9, dragon+9, set (setu nu era chiar asa bun), 15kk.
L-eam facut din perle albe, bless-uri, ss-uri castigate la event-uri
Ce-ai facut 4 ANI?! la caini?
Macar ai ceva yang sau degeaba?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt razboinica

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

I-am dat fundita lui ForGiven pentru ca el nu si-a batut joc de prima data cand mi-a vazut intrebarea!

| LoveMetin2 a răspuns:

Lol mai eu in 4ani am facut 5conturi +bufferu de 65+ in fine fa-ti alt cont fa lvl 35 fa-ti armat bate la metine in map2.

| Adi69 a răspuns:

Esti praf omule 4 ani si lv 36 doamne fereste eu am avut pe oficiale de fiecare data lv mare si n-am jucat 4 ani pe nici 1 am avut uk lv 70 ro aries 71 si 79 taurus