| KimHyeSeok a întrebat:

Joc Metin2 Hammer si inca nu sunt lamurita la shaman cu magiile. Care dintre cele doua e mai buna[ dintre Dragon si Healing], vreau un raspus concret pentru cei care au jucat sau joaca! Vreau inca un detaliu, cati kk dau cu Dragon si cati kk dau cu Healing[ maximul].

Dau funda+ vot! :*

Răspuns Câştigător
| zTonia a răspuns:

Deci, nu incep sa iti scriu un guide complet, dar ce iti zic acum o sa te ajut extrem de mult, de exemplu daca tu ai un bonus pe un item cu INT(inteligenta) tie iti creste automat valorile magiilor, adica daca ai int 10 pe un item si il ai pe tine, daca pana acum aveai 1k damage la magia aceea, dupa ce pui acel item vei da damage 1.5k, intelegi? si asa e si cu buffurile daca ai int pe iteme iti creste bufful, nu da 5% critica poate sa dea si 90% e o mare diferenta. :* sper ca te-am ajutat, funda? happy